Üretim Sürecimiz

MODELHANE

Her şey bir hayal ile başlar. İşte bu hayalin zihinden çıkıp kaleme döndüğü, sanatkarın elinde ilk şekillenmenin kağıt üstündeki yeridir modelhane.

KESİM

Zerafet içeren bir hayalin deri üzerinde usta ellerce şekil almaya başladığı ve üst kalite derinin ayakkabı için kesim olduğu aşamadır.

SAYA

Usta ellerle kesilmiş deri parçalarının bir başka usta ellerle dikim yapılarak birleştiği ve hayale giden yolculuğun yeni bir aşamasının tamamlandığı yerdir.

KALIP ÇEKME

Özel tasarlanmış kalıplara oturan kesim ve dikimlerin şekil aldığı ustalık zirvesinin en üst imzalarından biri olan bu aşama ile aslında hayalin gerçeğe dönüştüğü resminin görüldüğü aşamadır.

ÜSTE ATMA

Tüm bu ustalıklara gene zevkli bir seçimle uygun tabanın monte olduğu resmin en net halidir. Bu aşama ile hayalin artık onu bekleyen zerafet sahibi kadınlara ulaşmaya 1 adım kadar daha yakınlaştığı yerdir.

BİTİM

Zerafete gidilen bu yolculuğun son dokunuşlarla buluştuğu ve artık dergi kapaklarına yakışır resmin ortaya çıktığı ve gerçek sahipleri ile buluşacağı noktanın son kısmıdır.

Bizler işimizi her zaman en iyi kalite anlayışıyla yapan D’ALICIA firmasının içindeki anlam olan zerafet içeren kelimesinin aşkıyla yapıyoruz…
Sohbet Başlat
D'alicia Shoes'a Hoş Geldiniz!
Scan the code
Yardımcı olmamızı istediğinizde buraya yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerek firmamızdan proforma şeklinde fiyat talebinde bulunabilirsiniz.