Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

Azra Ayakkabıcılık Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd Şti. 2005 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. 1983 yılında Mücahit Durmaz tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan Azra Ayakkabıcılık bugün Türkiye ve Avrupa pazarında el yapımı ayakkabı üretim kalitesiyle önde gelen firmalarından biridir. İmalat aşamasında kusursuzluğa verdiği önemle haftalık 3 bin çift üretim kapasitesiyle firmamız seçkin müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleri sunmak; ülkemiz ve Avrupa pazarı için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak için bugün ki yönetim kurulu başkanı Ali Durmaz liderliğinde çalışmaktayız. Firmamız kalite prensiplerinden ödün vermeksizin, tedarikçisi olduğu firmalara rekabet avantajı ve yenilik sağlamaya devam etmektedir. Bunu yaparken de, kendi konumuz olan ürün grupları ile ilgili dünyadaki trendi yakından takip etmekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz ?

1
Yüksek Kapasite

Fransa, İtalya, Portekiz, Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Ürdün, Filistin, Mısır, Cezayir ve Fas gibi birçok birçok ülkeye ihracatı bulunmaktadır. İstanbul Güngören’de bulunan tesisinde üretim yapan Azra Ayakkabıcılık Sanayi aylık 12 bin çift üretim kapasitesine sahiptir.

2
Yüksek Tecrübe

Yurt içinde ve yurt dışında gerek altında imzamız gerekse tedarikçisi olduğumuz markaların ismi bulunan sayısız ayakkabı ve geniş müşteri portföyümüz ile oluşan yüksek iş tecrübemizin üstüne her gün yepyeni deneyimler ve yepyeni ürün çeşitliliği eklemekten gurur duyuyoruz.

3
ArGe

Hizmet ve ürünlerin kalitesini ve çeşitliliğini arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve beklentilerini eksiksiz karşılamak gibi konuların ancak ciddi bir çalışma ile sağlanabileceğinin bilinci içerisinde ar-ge faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

4
Güvenirlik

Sektördeki öncülüğümüzün müşteri odaklı ürün gizliliği ve sektörde kazanmış olduğumuz güveni “daima en iyi kalite” anlayışımızla siz seçkin müşterilerimize yansıtıyoruz.

5
Usta Tasarımcılık

Azra Ayakkabıcılık siz değerli müşterilerimize talepleriniz doğrultusunda, yenilikçi ve usta dokunuşlarla oluşan tasarım çalışmaları yaparak, üst düzey hizmet vermektedir.

D'ALICIA imzalı Katolog içeriğimizi görmek ve pazarda söz sahibi olmak istiyorsanız.
Sohbet Başlat
D'alicia Shoes'a Hoş Geldiniz!
Scan the code
Yardımcı olmamızı istediğinizde buraya yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerek firmamızdan proforma şeklinde fiyat talebinde bulunabilirsiniz.